“АСОРТІ – магазин взуття та одягу для активного відпочинку та спорту. У нас представлені найвідоміші світові бренди: Nike, Adidas, Puma, Reebok та багато інших. В наявності оригінальні моделі та і їх якісні репліки за доступною ціною. Широкий асортимент високоякісних товарів повсякденного стилю, активного відпочинку і професійного спорту. Ми цінуємо і любимо наших клієнтів! Кожному покупцеві ми надаємо систему привілеїв та бонусну картку, на неї нараховуються бонуси за кожну покупку, якими можна розраховуватись на вподобані речі в подальшому. Будьте завжди стильними, спортивними, активними разом зі Асорті!”

Історія нашого магазину розпочалась з 2009 року, коли нами був збудований магазин у м. Луцьку.

Продававши декілька років одяг та взуття ми поступово почали переключатись на продаж брендового спортивного взуття, одягу та аксесуарів, так ми знайшли зайняли свою нішу на ринку товарів України. На даний час ми можемо стверджувати, що стали одним з кращих магазинів брендового взуття Луцька та Волинської області, а також увійшли в топ 50 кращих магазинів України.

з 2018 року ми відкрили сайт для торгівлі через мережу інтернет, для того, щоб ще більше людей мали змогу оцінити та придбати брендове взуття за доступними цінами. У нас Ви знайдете чоловіче, жіноче, дитяче взуття, а також спортивні аксесуари і професійне взуття.

Сайт постійно розвивається та наповнюється все більшою кількістю товарів.

Будемо раді бачити Вас своїм покупцем.

З повагою, колектив магазину “Asorti”